Dizi Fragmanları

Fragmanlar, dizi fragmanları izle

Dizi Fragmanları Neden İlgi Görüyor?

Lügat manası ile fragman takdim filmi ve bölüm manalarına gelmektedir. En uzun olmayan izahat ile dizi fragmanları bir dizi film, program, belki oyun veyahut filmin uzun olmayan özetidir. Televizyon dizisi ve filmlerin vasati 1 dakika süren görüntülerinin bulunduğu az süren prezantasyon filmlerine lisanımızda fragman denildiğini belirtelim.

Fragmanlar insanlara seyretmek isteminde bulundukları bir dizi film yahut film ile ilgili düşünce verebilir. Seyretmeye değip değmeyeceğini ya da size seslenip seslenmeyeceğini fragmanlar yardımıyla kavrayabilirsiniz. Bu yalnızca film ve dizi filmler için muteber değildir. Misalen yeni çıkmış bir online oyun var. Oyunun ismi yahut fotoğrafı size ilginç geldi lakin bu oyun ile ilgili malumatınız mevcut değil, malumatınızın bulunmadığı bir oyuna ne sebepten nakit vereseniz ki? Almadan evvel oyun hakkında fragmanları seyredip, oyun ile ilgili derhal malumat edinebilirsiniz. Bundan başka beyazperde filmlerine değinelim. Dostlarınızla bir komedi ya da korku içerikli filme gitmek istiyorsunuz. Bu filmin sunuş fragmanını seyrederek film ile ilgili kafanızda bir düşünce meydana getirebilirsiniz. Bu biçimde hem vaktinizi aynı zamanda naktinizi çar çur etmemiş olursunuz.

O zaman fragmanlar izleyicileri hiç mi hayrete düşürmezler? Doğal olarak olanaklıdır. Örneğin size ilginç gelen bir filmin fragmanını seyrettiniz ve epey iyi veya güzel bulduğunuz bir artistinin filmde bulunduğunu anladınız. Derhal filmi seyretmeye gittiniz fakat o da ne? Yalnızca o aktör adına izlediğiniz filmde gönül verdiğiniz artist epey az ortaya çıkıyor. Bu da ilgili fragmanın sizi doğru olmayan yöneltmesine yol açabilir. Bunun gibi istenilmeyen vaziyetlere denk gelmemek için bir film veya dizi film fragmanı seyrettikten müteakiben, filmin varsa özetini ve artist ekibini irdelemenizi salık veririz. Bu biçimde artistinin sahiden devamlı artistimi veya misafir artistimi olduğunu çarçabuk kavrayabilirsiniz

Yorum ekle

biuquote
  • Yorum
  • Canlı önizleme
Loading